Drobečková navigace » Hlavní stránka » Technický servis

Technický servis

Ke komerčním službám v rámci prodeje strojů nabízíme našim zákazníkům komplexní servis spočívající od zajištění transportu stroje na místo instalace, jeho zprovoznění, zaškolení pracovníků obsluhy i údržby stroje. Zároveň zajišťujeme kuzy programování technologie na řídící systémy. Školení technologie programování nabízíme zákazníkům jako přípravný kurz realizovaný před dodávkou stroje ve spolupráci s výrobcem řídícho systém v jeho školícím středisku nebo u nás na našem vlastním technologickém pracovišti a následně po oživení stroje přímo na stroji u zákazníka.

Instalace stroje zahrnuje jeho montáž , ustavení na základ, vyrovnání do geometrické přesnosti dle protokolu DIN a následnou kontrolu funkcí stroje. Odbornou radou jsme nápomocni zákazníkovi při zajištění provozních médií stroje.
Na dodávané stroje poskytujeme záruční servis do 24 hodin od nahlášení případné poruchy a na pozáruční servis nabízíme našim zákazníkům služby podle vzájemné dohody o poskytovaném rozsahu a typu servisu. Mnohé ze závad úspěšně řešíme v rámci telefonické konzultace s pracovníky zákazníka. Naše servisní služby zahrnují také periodické prohlídky technického stavu stroje, včetně diagnostiky vibraci uložení pracovního vřetene a měření geometrie stroje.
Originální náhradní díly zajišťujeme přímo ze skladu výrobce obráběcích strojů. Některé standardní díly, zejména běžně opotřebitelné, zajišťujeme od smluvních partnerů.

Na následujících záběrech nabízíme fotogalerii z realizace našeho servisu.

 
Kontextová nabídka

Technický servis

Nahoru