Drobečková navigace » Hlavní stránka » Produkty » Vertikální centra IBARMIA

Vertikální centra IBARMIA

IBARMIA specialista na 3D technologie a 5-ti osá obráběcí centra s pojezdem stojanu.
Tradiční výrobce verikálních center, pro 3D technologie a 5-ti osé obrábění.
Flexibilita pracovního prostoru. Dodávka stroje podle zadání zákazníka.
 

Vertikalni centrum IBARMIA

CHARAKTERISTIKY STROJŮ IBARMIA

Výrobní program firmy IBARMIA je zaměřen na produkci vertikálních a multiprocesních center,s koncepcí pojezdnéhostojanu v podélné ose X, a v příčné ose Y. Pracovní plochu tvoří pevný stůl umožňující využití duální technologie obrábění. Konstrukce stroje vychází z pevného lože svařovaného typu tvořící monoblok, bohatě žebrovaný, dimenzovaný na extremní zatížení a následně tepelně stabilizovaný.Části lože tvořící prostor třískového hospodářství. Jsou spádovány tak, aby byl zajištěn optiomální odvod třísek k dopravníku.Pohyblivé části - příčný suport, stojan a vřeteník jsou z perlitické litiny. Proporce a tvarové řešení dílů je navrženo na vysoké zatížení a ověřeno počítačovou simulací. Vedení všech suportů zajišťuje lineární vedením s valivými jednotkami. Odměřování pojezdů souřadnic je přímé,lineárními pravítky. Standardní výbavou strojů je systém řetězové výměny nástrojů umístěné mimo pracovní prostor, tak aby nebyl zatížen odstřikující chladící kapalinou a třískami.
 
 

MAPA PRODUKTŮ IBARMIA.

Výrobní program firmy IBARMIA je zaměřen na produkci vertikálních a multiprocesnich center v 3D nebo 5-ti osém provedení, s koncepcí pevného stolu.

Serie ZV CLASIK orientovaná zákazníkům využívající standadrdí 3D technologie obrábění s pevným vertikálním pracovním vřetenem.

Serie ZV EXTREME orientovaná zákazníkům využívající 3D technologie obrábění v režimu HSC (High Seed Cuting) s vyšším nárokem na dynamický proces.

Serie ZVH orientovaná zákazníkům využívajícím technologie 5-ti osého souvislého obrábění v režimu HSC (High Seed Cuting).Pracovní vřeteno tvoří vysokootáčkové elektrovřeteno, se souvisle řízenou osou B v intervalu ± 105° a a integrovaným otočným stolem, souvisle řízeným jsko osu C.

Serie ZVH MULTIPROCES zaměřenou na technologie vyžadující současně frézovací a soustružnické operace s vertikální i horizontální polohoupracovního vřetene.Všechny vyráběné modely lze pomocí mobilní přepážky pracovního prostoru využívat jako vícenásobné praciviště.

 

 

 

 

PŘEDNOSTI modelová řady ZV – ZVH EXTREME.

Opracování s využitím metody HSC
Vysoké posuvové rychlosti a akcelerace souřadnic
Digitální řídící systémy aservopohony
Provedení stroje s pohyblivým stojanem a pevným stolem
Velká tuhost a přesnost stroje
Systém automatické výměny nástrojů mikmo procovní prostor, bez rizika kolize
Moderní design, vyjímečné zpracování
Ergonomické zpracování, vynikající přístup do pracovního prostoru a umístění řídícího systému
Optimální řwšení třískového hospodářství
Použité komponenty vysoké kvality
Nadstandardní vybavení stroje příslušenstvím ve své kategorii

 

IBARMIA - PREZENTACE

 
Kontextová nabídka

Produkty

Nahoru