Drobečková navigace » Hlavní stránka » Produkty » Vertikální centra IBARMIA » Příslušenství Ibarmia

Příslušenství Ibarmia

Sonda pro měření opbrobků - HEIDENHAIN řady TS 640

STS632Dotyková sonda HEIDENHAIN řady TS 640 s přenosem signálu infračerveným paprskem slouží ke snímání dat o tvaru a rozměrech obrobku upnutém přímo na stroji. Způsobu přenosu dat pomocí infračerveného paprsku a nezávisle umístěného snímače SE umožňuje tento typ sondy její zařazení do systému automatické výměny nástrojů. Způsob provozu sondy lze využít pro automatickou kontrolu obrobku v průběhu technologického programu obrobku.

 

Sonda pro měření opbrobků - RENISHAW řady MP 16

MP16Dotyková sonda RENISHAW řady MP 16 s radiovým přenosem signál slouží ke snímání dat o tvaru a rozměrech obrobku upnutém přímo na stroji. Způsobu přenosu dat pomocí radiového signálu a komunikačního interface umístěného v rozvaděči stroje umožňuje tento typ sondy její zařazení do systému automatické výměny nástrojů. Způsob provozu sondy lze využít pro automatickou kontrolu obrobku v průběhu technologického programu obrobku.

 

Sonda pro měření nástrojů- HEIDENHAIN řady TT 130

TT 130

Nástrojová sonda HEIDENHAIN řady TT130 s kabelovým přenosem signálů slouží ke snímání dat o tvaru a rozměrech nástroje upnutém přímo na stroji. Dotyková sonda je trvale umístěna na vhodném místě v pracovní poli stroje tak, aby na kterýkoliv nástroji bylo možno pomocí sondy a měřícího cyklu zkontrolovat parametry nástroje. Naměřené hodnoty se mohou automaticky zapisovat do tabulky nástrojů a porovnávat s povolenými tolerancemi jednotlivých nástrojů. Metoda automatické kontroly slouží k vyloučení nežádoucích efektů na obrobek a stroj, plynoucích z provozu vadnných nebo opotřebených nástrojů.


 

03450-18


 

C 0020 3


 

1 ZV 45


 


 

extractor 

 

extractor

  

IB 12 

 

 
Kontextová nabídka

Produkty

Nahoru