Drobečková navigace » Hlavní stránka » Produkty » Hydraulické lisy LOIRE » Produkční lisy

Produkční lisy

CHARAKTERISTIKY HYDRAULICKÉHO LISU EDIM

Konstrukce lisu středních velikostí je řešena jako svařený monoblok tepelně stabilizovaný, s pevně zabudovaným pracovním stolem. Rozměrově a výkonem větší lisy jsou řešeny rámovou konstrukci jako montovaný rám ze samostatných stojanů propojených příčníky. Stojany jsou smontovány středovými, předepnutými svorníky. Beran lisu je taktéž svařované a tepelně stabilizované konstrukce.Vodící plochy beranu jsou prismatické s regulačními prvky pro seřízení vůle. Spodní přidržovač je instalován na základně stojanu tak, aby byl snadný přístup k jeho obsluze a údržbě. Stůl přidržovače je opatřen deskami z tvrdokovu. Tšleso dvojčinného hydraulického válec lisu je zhotoveno z výkovku, vnitřní plochy válce jsou broušeny a leštěny. Píst je povrchově upraven tvrdochromem a opatřen těsněním speciálně upraveným pro vysoké tlaky.

Základ hydraulického agregátu tvoří hydrogenerátor s proměnným průtokem a stálým výkonem. Požadovaný tlak v hydraulickém obvodě lze plynule nastavit pomocí regulátoru a kalibrovaného manometru.Hydraulické prvky mohou být dodány od firmy BOSCH, REXROTH nebo DENISON. Pracovní rychlost je regulována automaticky v závislosti na lisovacím tlaku a nastavení ovládacích prvků. Dekomprese hydraulických obvodů probíhá bez tlakových rázů, proti případnému přetížení je stroj chráněn bezpečnostními obvody. Ustavení formy je možno provádět bez tlaku s využitím rychlosti a gravitační síly beranu. Chlazení hydraulického oleje zabezpečuje vodní chladič s termostatem a indikací znečištění.

Provedení lisu je vždy individuální. Jeho rozměry i funkční vlastnosti, lisovací síla, rychlost,
pracovní cyklus, se řeší podle požadavků zákazníka. Výzmamným prvkem z hlediska budoucí konstrukce je způsob vkládání lisovacích nástrojů a manipulace s přísunem materiálu a odběr hotových výrobků.
 

PRODUKČNÍ LISY  LOIRE SAFE

 • Hydraulický lis 16000 kN

  16000 kN SWB
 • Hydraulický lis 30000 kN

  30000 kN Schwarz
 • Hydraulický lis 15000 kN

  EDMSC 1500
 • EDSMC 1000 - 2000

  EDSMC 1000 - 2000

 

 

 

 

 

 
Kontextová nabídka

Produkty

Nahoru