Drobečková navigace » Hlavní stránka » Produkty » Hydraulické lisy LOIRE » Tušírovací lisy

Tušírovací lisy

CHARAKTERISTIKY TUŠÍROVACÍCH LISŮ

Těleso lisu tvoří svařovaná, tepelně stabilizovaná základna se spodní výsuvnou upínací deskou, čtyři sloupy kruhového průřezu s broušeným a tvrdochromem opatřeným povrchem. Sloupy chrání před poškozením teleskopické kryty. Beran je rovněž svařované a tepelně stabilizované konstrukce. Horní poloha beranu může být pro případ potřeby zajištěna bezpečnostní aretační západkou proti samovolnému pohybu. Výsuvný pracovní stůl má boční vodící lišty a středící zámky. Pohyb stolu je ovládán hydraulickými válci. Konstrukce vrchní upínací desky umožňuje její sklápění o 90°, pomocí hydraulických válců.

Hydroagregát tvoří samostatný celek vybavený prvky BOSCH, REXROTH nebo DENISON.Je vybaven tlakovým regulačním ventilem a manometrem, bezpečnostními prvky proti přetížení, zařízením pro bezpečné ustavení forem s beztlakovým najížděním.

Hydraulické obvody jsou ošetřeny chemicky proti korozi. Elektrovýbava je umístěna v prachotěsném rozvaděči a je možno ji dodat s prvky TELEMECANIQUE nebo SIEMENS. Funkce stroje je kontrolována programovatelným automatem SIEMENS.
 

LISY PRO PRESENTACI FOREM

 • ESSC 300

  ESSC 300
 • ESSC 300

  ESSC 300
 • ESSC 300

  ESSC 300
 • ESSC 500

  ESSC 500
 

 

 

 
Kontextová nabídka

Produkty

Nahoru